13 Haz 2019

OTOKOÇ’A “KURUMSAL YAYINLAR” ÖDÜLÜ

Otomotiv, 18'incisi düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri “Kurumsal Yayınlar” kategorisinde “90. Yıl Kitabı” ile birinciliğe layık görüldü. Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından Zorlu PSM Sky Lounge’da gerçekleştirilen törende ödülü, Otokoç Otomotiv Pazarlama Müdürü Esra Arslanbaş Kaynak, Pazarlama Ekibi ve Halkla İlişkiler Ajansı Artı İletişim Yönetimi ile birlikte teslim aldı.  

18’inci Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ne kamu/özel sektör kurumları ve genç iletişimciler, 21 ana ve 27 alt kategoride 300’e yakın proje ile başvuruda bulundu. TÜHİD tarafından her yıl düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri, sektördeki başarılı halkla ilişkiler çalışmalarını mükâfatlandırmayı ve teşvik etmeyi amaçlıyor.  

Otokoç Otomotiv’in 90. yılını kutlamak üzere 2018 yılında kitabın yazımına başlandı. Kitap, Otokoç Otomotiv’in vizyonu çerçevesinde sektöre yaptığı katkıları gelecek nesillere iletmeyi ve şirketin 90 yıllık geçmişini anlatmayı amaçlıyor.

13 Haz 2019
Benzer Haberler
2’NCİ EL ARAÇTA, OTOKOCIHALE.COM İLE ONLINE İHALE DÖNEMİ
Kategori:
OTOKOÇ’TAN KÜPELİLER A.Ş.’YE FORD TRUCKS TESLİMATI
Kategori: Güncel Haberler
OTOKOÇ’A “KURUMSAL YAYINLAR” ÖDÜLÜ
Kategori:
Yazarlar

PİYASALARA YAZ NE ZAMAN GELİR?

YENİ OYUN MU ESKİ OYUN MU?