14 May 2019

TEMSA’DAN ADANA’DA ENGELLİ BASKETBOL TAKIMI İLE ‘DOSTLUK MAÇI’

TEMSA, Engelliler Haftası’nda Adana Engelliler Spor Kulübü ile bir dostluk maçı düzenledi. Adana’da faaliyet gösteren TEMSA, Kariyerde Engelleri Kaldırdık projesi kapsamında bu yıl “Dostluk Maçı” düzenledi. Gerçekleştirilen etkinlikte konuşan TEMSA İnsan Kaynakları Direktörü Erhan Özel, toplumun her kesiminde farkındalığın artırılması ile ilgili çalışmalar yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Çukurova Üniversitesi’nde düzenlenen dostluk maçına TEMSA Genel Müdürü Hasan Yıldırım, Genel Müdür Yardımcıları Fatih Tunçbilek, Serkan Uzunay, Ural İnal, İbrahim Eserce ve Erhan Özel'in yanı sıra Temsa yöneticilerinden Ebru Ersan, Oğuz Özberk, Onur Ortatepe, Seval Erdoğan,  Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ve Prof. Dr. Azmi Yalçın katıldı.

Adana Engelliler Basketbol Takımı, Çukurova Üniversitesi ve TEMSA katılımı ile düzenlenen "Dostluk Maçı" ile engellilere ve spora desteğini sürdüren şirket, Tekerlekli Sandalye Avrupa Şampiyonası, Uluslararası Hentbol müsabakaları gibi farklı etkinliklerde de spora olan desteğini sürdürüyor.

14 May 2019
Benzer Haberler
TEMSA’DAN 3 ŞİRKETE 6 MARATON, 1 SAFİR
Kategori:
YAŞAROĞLU OTOMOTİV TEMSA’NIN İZMİR BAYİSİ OLDU
Kategori:
YILDIRIM: SIRA YARININ TEMSA’SINI YARATMAKTA
Kategori:
Yazarlar

PİYASALARA YAZ NE ZAMAN GELİR?

YENİ OYUN MU ESKİ OYUN MU?