10 Nis 2019

HAFİF TİCARİ SEGMENTİNE MAN DOKUNUŞU: TGE

Man’ı hafif ticari araç segmentine taşıyan TGE, ilk kez turizm taşımacılarının beğenisine sunuldu. İstanbul Kazlıçeşme’deki turizm otobüslerinin park alanında gerçekleştirilen TGE’nin özel tanıtım töreni, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ adına Genel Müdür Tuncay Bekiroğlu, 2. El Satış Direktörü Aydın Yumrukçal, Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ile Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Cumhur Kutlubay’ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Tanıtım töreninde konuşan Turizm Taşımacıları Derneği Başkanı Sümer Yığcı, MAN’ın TGE ile hafif ticari araç segmentinde de yer almasının pazarda kalite odaklı rekabet açısından önemine dikkat çekerek, “MAN, dünyanın en önemli markaları arasında yer alıyor, kalite ve teknoloji ile anılıyor. Hafif ticari araçlardaki yeni ürünü TGE ise MAN’ın tüm kalite ve güvencesini taşıyarak, segmentindeki premium araçlar rekabetinde kalite odaklı bir alternatif yaratıyor. Turizm taşımacıları olarak TGE’nin de eklenmesi ile ihtiyaç duyduğumuz temel iki segmentte de MAN’ın ürün sunması, sektörümüz için çok güzel bir gelişme” dedi.

“TGE SADECE VAN DEĞİL, TAM ANLAMIYLA BİR MAN”

TGE’nin “O sadece VAN değil, tam anlamıyla bir MAN” sloganına dikkat çeken MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Cumhur Kutlubay ise “Sloganımızda da belirttiğimiz gibi TGE’nin tam anlamıyla MAN olması, TGE için pazarda çok önemli bir avantaj sağlıyor” diyerek başladı sözlerine. İleri teknolojisi ve üstün nitelikleri ile MAN araçlarının ve satış sonrası hizmetlerinin bilinen kalite ve güvencesinin, TGE’ye ilgiyi artırdığını söyleyen Kutlubay, mevcut pazar koşullarına rağmen karşılaştıkları ilgiye yetişmek için yoğun bir çaba sarf ettiklerini kaydetti. Kutlubay, sözlerini şöyle sürdürdü: “MAN TGE, Polonya’da ileri teknoloji robotların kullanıldığı fabrikamızda üretiliyor. Ayrıca Türkiye’de araca eklenen üst yapısı da çok özel. TGE için hemen hemen tüm üstyapıcılarla görüştük ve titiz bir araştırma sonucu kararımızı verdik. Alanında premium marka olarak görülen, uluslararası pazarlara iş yapan bir üstyapıcı ile anlaştık. Sadece üstyapıcı ile anlaşmakla da yetinmedik. Onun tedarikçileriyle de görüştük, her birine isteklerimizi birebir anlattık, hatta birlikte geliştirmeler yaptık. Örnek vermek gerekirse koltuk tarafında önemli bir şirketle çalışıyoruz. Ancak onların hazır bir ürününü almadık. Şirket ile koltuk sürecini gece gündüz birlikte yürüterek TGE için özel bir ürün yarattık. Tüm bu titiz çalışmalarımızda; araçlarımızın trimi ile tavanı arasında gerçekten çok önemli bir fark yarattık.”

YAKIT TASARRUFU İLE FARK YARATACAK

Aracın, kalitesi ve üstün niteliklerinin yanı sıra ileri teknolojisi ile yakıt tüketiminde de çok iddialı olduğunu anlatan Kutlubay, “Öyle ki bizim çift tekerlerimiz, piyasada mevcut olan tek tekerli rakip modellerden daha az yakma iddiası taşıyor. MAN’ın bilinen satış sonrası hizmetler ayrıcalığı da TGE’lerimizi farklı kılacak. Yetkili servislerimizde ağır ticari araçlarımızda da alışıla geldiği gibi TGE’nin bakım ve onarımlarında da, vakit kaybı yaşamadan, ikincil onarımlar gerekmeden MAN ayrıcalıklarını yaşayacak” ifadelerini kullandı.

10 Nis 2019
Benzer Haberler
YENİ NESİL MOTOR YENİ NESİL KAMYON VE ÇEKİCİLERLE BULUŞTU
Kategori: Ticari Araçlar
SOLMAZ NAKLİYAT’A, 6 ADET MAN UZUNYOL ÇEKİCİ
Kategori: Güncel Haberler
TIRSAN İNŞAAT SEKTÖRÜNE ÖZEL ÜRÜNLERİNİ TANITTI
Kategori: Güncel Haberler
Yazarlar

PİYASALARA YAZ NE ZAMAN GELİR?

YENİ OYUN MU ESKİ OYUN MU?