11 Mar 2019

TIRSAN, İNŞAAT ÜRÜN GAMINI BAUMA 2019’DA SEKTÖRLE BULUŞTURACAK

Tırsan, bu yıl da inşaat, yapı malzemesi, madencilik makineleri, inşaat araçları ve ekipmanları konusunda dünyanın en önemli fuarı bauma 2019’da yerini alıyor.

Tırsan bünyesinde bulunan Kässbohrer, müşterilerine en ideal çözümleri sunan, üstün teknolojiyle donatılmış ürünlerini fuarda dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılarla buluşturacak. İnşaat, altyapı, enerji ve geri dönüşüm sektörlerindeki müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürdüren Tırsan, madencilik, çimento, hammadde, petrokimya ve inşaat makinalarını kapsayan 5 ürün grubunu sektörün hizmetine sunarak, inşaata özel yükler ve ağır yüklerin güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlıyor.

TIRSAN, İNŞAAT SEKTÖRÜ İÇİN EN İDEAL ÜRÜNLERİNİ BAUMA FUARI’NDA SERGİLEYECEK
Ağır ve hacimli yükler için geniş, esnek ve güvenli taşıma çözümleri sunan Tırsan, ağır taşımacılık mühendisliğinin en iyi örneği, 3 akslı uzayabilen Kässbohrer Mega platform K.SPA M, Dijital Treyler Kontrol (DTC) ile Treyler İnovasyon 2019 “Konsept” kategori adayı hafif tasarımlı Yatay Silobas K.SSL 35 ve en son teknoloji ile donatılmış Alüminyum Damper K.SKA’yı da kapsayan geniş ürün yelpazesini bauma 2019’da sergileyecek. Tırsan, ayrıca fuarda iki yeni lansman aracını da inşaat ve ağır nakliye endüstrilerine tanıtacak. Tırsan, 100 mm ile en düşük yerden yüksekliğe ve 300 mm platform yüksekliğine sahip düşük havuzlu Low-Bed K.SLL 3’den, Treyler İnovasyon 2017 ödüllü emniyetli Bitüm Tankeri K.STS ve ağır taşımacılık segmentindeki en hafif ürün olan sabit platform K.SPS aracına kadar inşaat sektörüne uygun Avrupa’nın en geniş ürün gamı ile müşterilerine çözüm ortağı oluyor.

TIRSAN’DAN BAUMA 2019’A ÖZEL MİKROSİTE
Tırsan, bauma 2019 fuarı öncesi bauma.kaessbohrer.com mikrositesini İngilizce ve Almanca olarak hizmete sundu. Ziyaretçiler bu mikrosite üzerinden stantta sergilenecek araçlar hakkında detaylı bilgiye, Tırsan’nın inşaat sektörü için sunduğu geniş ürün gamına ve lansman araçları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilecek. Aynı zamanda bu mikrosite üzerinden toplantı ve randevu talebi de oluşturulabiliyor.

11 Mar 2019
Benzer Haberler
TIRSAN’DAN ÖZKANCALAR’A 10 KÄSSBOHRER DAMPER
Kategori:
BORUSAN LOJİSTİK, GÜCÜNÜ TIRSAN İLE ARTIRACAK
Kategori:
TIRSAN’DAN AVRUPA LİDERLİĞİ İÇİN AĞIR YATIRIM
Kategori:
Yazarlar

ARTIK GÜNDELİK HAYATA DÖNMEK LAZIM

İLHAM VEREN KONUŞMALAR