24 Tem 2018

SEMİH LOJİSTİK TIRSAN İLE ZORU KOLAYA ÇEVİRDİ

Tırsan, taşımacılık yapan firmaların işini kolaylaştıran çözümlerle şirketlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Tekstil ve otomotiv sektöründe hizmet veren Semih Lojistik de filosuna on adet Tırsan Perdeli Multi Ride katarak filosunu güçlendirdi. Araçlar, Tırsan Adapazarı üretim tesisinde düzenlenen törenle Semih Lojistik’e teslim edildi. Teslimat törenine, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Semih Lojistik sahipleri Güngör Bulut, Necmettin Bulut, Hasan Bulut, Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Daf-Tırsan Satış Yöneticisi Recep Demirci katıldı.

İŞİNİ BÜYÜTENLER YATIRIMI DOĞRU ADRESE YAPIYOR
Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Tırsan Perdeli Multi Ride’ların Türkiye’nin en büyük filoları tarafından tercih edildiğini belirterek, Semih Lojistik’in yaptığı seçimle, firmanın işine ne kadar hakim olduğunu gösterdiğinin altını çizdi. Semih Lojistik, Perdeli Multi Ride’ın sunduğu avantajlara ek olarak; arka açılır baba, arka yanaşma sensörü, balata aşınma uyarı sistemi, lastik aşınma uyarı sistemi ve seyir verilerinin alınabileceği smart board gibi Tırsan’ın geniş bir yelpazede sunduğu teknolojik özellikleri tercih ettiğini söyledi. Nuhoğlu, “Bu dikkatli ve titiz yaklaşım, firmanın işinde ne kadar profesyonelleştiğinin ispatıdır.” dedi.

“BİZ TIRSAN’DAN MEMNUNUZ, MÜŞTERİLERİMİZ DE BİZDEN”
Semih Lojistik sahipleri Güngör Bulut, Necmettin Bulut ve Hasan Bulut da yaptıkları açıklamada, Tırsan’ın yerli bir şirket olarak elde ettiği başarılara vurgu yaptılar. Yeni aldıkları araçlarla filolarındaki Tırsan araç sayısının 36 adede çıktığını söyleyen firma sahipleri, Tırsan ve yeni araç yatırımıyla ilgili görüşlerini şöyle aktardılar: “Karayolu taşımacılığında Tırsan’dan büyük destek alıyoruz. Ürün kalitesi ve her yerde ulaşılabilir geniş servis ağı ile bugüne kadar operasyonlarımızı kesintisiz gerçekleştirdik. Bunun müşteri tarafına yansıması da çok pozitif oldu. Biz Tırsan’dan son derece memnunuz, müşterilerimiz de aynı şekilde bizden memnun. Yeni aldığımız araçlarla operasyonlarımızı çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştireceğiz. Bu treylerleri filomuzdaki farklı çekici modellerinde de kullanabilecek olmanın verdiği avantajla birlikte, araçların sunduğu daha fazla yük yükleme opsiyonu ve hacimli yüklerin kolayca yüklenmesini sağlayan teknik özellikleri de işimizi kolaylaştıracak.”

24 Tem 2018
Benzer Haberler
TEKSTİL TAŞIMALARI İÇİN TIRSAN’I TERCİH ETTİ
Kategori: Güncel Haberler
TIRSAN İHRACAT BAŞARILARIYLA ÖDÜLLERİ TOPLADI
Kategori: Güncel Haberler
SEMİH LOJİSTİK TIRSAN İLE ZORU KOLAYA ÇEVİRDİ
Kategori:
Yazarlar

2019 YILI SENARYOLARI

İLERLEMENİN MERKEZİNDE UMUT VARDIR!