5 Tem 2017

LOJİSTİK’TE MOBİL DEVRİ!

SİBER YAZILIM CEO’SU KENAN ÇELİK

Siber Yazılım, hangi sektörlere yönelik hizmet veriyor?

Siber Yazılım olarak; lojistik sektörüne yönelik yazılım program hizmeti, eğitim, danışmanlık ve lojistik denetimi hizmetleri veriyoruz. Yazılım programımız, uluslararası kara, hava, deniz, demiryolu ve yurt içi nakliye hizmetlerini, antrepo ve depo programlarını, bu programlarla muhasebe-finans entegrasyonlarını, araç takip ve filo yönetimi programları ile entegrasyonunu içeriyor.

Siber Yazılım taşımacılık alanına nasıl çözümler sunuyor?

Siber Yazılım paket bir program olarak kontrollü ve verimli bir şekilde lojistik iş süreçlerinin yönetimi, kontrolü ve denetimine yönelik hizmet veriyor. Amacımız her zaman sürdürülebilir bir yapıda ve kontrol edilebilir bir iş sürecini müşterilerimize sunmak. Ayrıca sürekli olarak araştıran, dinamik, gelişime açık yapımızla programımızı ve müşterilerimize hizmetimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda zaman zaman özel proje yazılımları da geliştirebiliyoruz.

LOJİSTİĞE ENTEGRE ÇÖZÜMLER

Sunduğunuz çözümler lojistik firmalarına nasıl katkı sağlıyor?

Filosunda onlarca aracı, kadrosunda yüzlerce çalışanı, portföyünde onlarca müşterisi olan firmalar çok dağınık olabiliyor. Araçların yakıtı, şoförü, gidilen mesafeler, araçların takibi, yapılan masraflar, gümrük işlemleri, faturalandırmalar gibi kalemlerin her birini ayrı programlar üzerinden takip etmek hem zaman hem de nakit kaybı. Geliştirdiğimiz yazılımlar ve gerçekleştirdiğimiz entegrasyonlar ile istenen işlemlerin tek bir ekran üzerinden yapılabilmesini, kontrol edilebilmesini sağlıyoruz. Siber Yazılım olarak geliştirdiğimiz programımız ile müşterilerimize verimli bir iş ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Yenilikleri takip ediyor, sektöre ve programımıza uygun olanları entegre ediyoruz. Müşterilerimiz Siber Yazılım programını kullanarak tek bir platformda yük ve sefer takibini, araç takibini, gider takibini ve sonuçlarını muhasebe programına entegre olarak yönetebiliyor. Bunun dışında sistem içine entegrasyonlar vasıtası ile aldığımız filo yönetimi, NCTS, araç takip sistemi uygulamaları ile işlemlerini kolaylaştırmaya ve hızlandırmaya çalışıyoruz...

5 Tem 2017
Benzer Haberler
LOJİSTİK’TE MOBİL DEVRİ!
Kategori: Lojistik
2016’NIN EN GÜZEL KONSEPT OTOMOBİLİ SEÇİLDİ
Kategori: Otomobil
Yazarlar

2019 YILI SENARYOLARI

İLERLEMENİN MERKEZİNDE UMUT VARDIR!